Služby 

Beruška Cvikov už dlouhá léta poskytuje spolehlivé služby servisu a poradenství postavené na letité praxi. Naše poradenské služby jsou zdarma všem zákazníků, kteří přijdou do naší prodejny, nebo u nás již pravidelně nakupují a servizují.  Spokojenost našich zákaznic a zákazníků je pro nás jasným znamením, že citlivý osobní přístup je lepší než kontakt přes telefon a e-maily. Přesvědčte se o našich kvalitách a navštivte Berušku Cvikov . Jistě oceníte naši vstřícnost a individuální přístup k řešení vašich jednotlivých problémů.

 

SERVIS

Poskytujeme záruční a pozáruční servis a to přednostně pro zboží zakoupené u nás. Opravujeme i veškerou zahradní techniku co má motor.  Služby servisu jsou kapacitně omezené a trvale velmi vytížené. SERVIS - CENÍK
Bez kvalitní a trvalé údržby i ty nejlépe vyrobené stroje rychle ztrácí svoji spolehlivost! Nejvíce servisních zásahů vyžadují nevhodně používané stroje, proto vám poradíme již při nákupu.

 

PORADENSTVÍ

V našem oboru podnikáme přes 18 let, proto poradíme při nákupu všeho co potřebujete pro svojí zahradu. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům při nákupu vhodného zboží. Naše rady oceníte při výběru vhodných osiv, sadeb, hnojiv, strojů, nářadí a jiných pomůcek. Přijďte se k nám poradit, dříve než se dáte do díla!

 

 

 


Partnerem webu: Paragliding kurz - Základní Škola Létání a Tandem Paragliding