Služby 

Beruška Cvikov už dlouhá léta poskytuje spolehlivé služby servisu a poradenství postavené na letité praxi. Naše poradenské služby jsou zdarma všem zákazníkům po telefonu i těm, kteří přijdou do naší prodejny.  Spokojenost našich zákazníků je pro nás jasným znamením, že osobní přístup je lepší než kontakt přes telefon a e-maily. Přesvědčte se o našich kvalitách a navštivte Berušku Cvikov . Jistě oceníte naši vstřícnost, erudici, odbornost a individuální přístup k řešení Vašich problémů.

 

SERVIS

Poskytujeme záruční servis přednostně pro zboží zakoupené u nás. Opravujeme i veškerou ostatní zahradní techniku.  Služby servisu jsou kapacitně omezené a trvale velmi vytížené. SERVIS - CENÍK
Bez kvalitní a trvalé údržby i ty nejlépe vyrobené stroje rychle ztrácí svoji spolehlivost! Nejvíce servisních zásahů vyžadují nevhodně používané stroje, proto Vám poradíme již při nákupu.

 

PORADENSTVÍ

V našem oboru podnikáme přes 30 let a proto poradíme při nákupu všeho co Vy potřebujete pro svou zahradu. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět Vašim individuálním požadavkům při nákupu vhodného zboží. Naše rady oceníte při výběru osiv, sadeby, hnojiv, strojů, nářadí i jiných pomůcek. Přijďte se k nám poradit, dříve než se dáte do díla!

 

 

 


Partnerem webu: Paragliding kurz - Základní Škola Létání a Tandem Paragliding